Programování na zakázku - Plzeň

Webové aplikace

Tvoříme nejrůznější druhy webových aplikací na přání zákazníka. Od složitých projektů, administrací pro různé systémy až po jednoduché minisites na podporu velkých projektů.

Mikrosites a minisites

Pro naše zákazníky vytváříme malé webové stránky, které obvykle běží na nějakém jednoduchém redakčním systému (viz.: hotová řešení). Díky redakčnímu systému si může zákazník svoje stránky dále upravovat i bez programátorů. Druhou méně obvyklou variantou je vytvoření statických stránek, které musí upravovat člověk, který rozumí HTML.

Mikrostránky obvykle obsahují pouze jednu stránku, kde je popsán konkrétní produkt. Cílem této stránky je získat kvalitní a tématický zpětný odkaz na hlavní stránky zákazníka a dále také přivést návštěvníky, kteří mají o danný produkt doopravdy zájem. Minisite oproti tomu obsahuje více stránek a textu. Cíl minisite je stejný jako mikrosite. Například i tyto stránky se dají považovat za jakousi minisite. 

 

Firemní stránky

Nemalou část naší tvorby webových stránek jsou firemní stránky. Investice do firemních stránek mnoho firem podceňuje, ale kvalitní firemní stránky mohou podnítit návštěvníky k objednání služeb. Jsou Vaše stránky starší více jak 5 let? Potom s velkou pravděpodobností je potřeba Vaše stránky oživit a zmodernizovat. Neváhejte nás kontaktovat.

Tvoříme i úplně nové firemní stránky. Máme připravený jednoduchý redakční systém, který dokáže ovládat doopravdy každý. Výsledkem může být i vícejazyčná firemní prezentace.

Hlavní výhodou firemních stránek od nás je možnost okamžitého doplnění informací. Nabízíte nějakou sezonní slevu? Pokud máte stránky od nás, můžete okamžitě vložit informaci o této slevě a žádný návštěvník už jí nemine.

Provozujete také prodejní činnost? Součástí firemních stránek může být také internetový obchod. Můžete ručně nebo automaticky vkládat produkty a k nim fotografie. Vaše produkty určitě každý najde. O to se postaráme.

 

Webové administrace

Máte fungující systém a potřebujete ho ovládat pomocí internetového prohlížeče na dálku, třeba i z domova? To pro nás není problém. Realizuje rozsáhlé webové administrace nejrůznějších systémů. Naše administrace podporují nejnovější technologie. Například Ajax (při jednoduchých akcích nemusíte čekat na znovunačtení stránky, data se obnoví okamžitě) nebo táhni a pusť (můžete například řádky v tabulce přesouvat přímo myší). Naše administrace se chovají téměř jako klasické desktopové aplikace.

 

Internetové obchody

Vytváříme internetové obchody na míru nebo modifikujeme naše stávající hotové řešení pro internetový obchod. Máme v provozu několik internetových obchodů. Záleží pouze na Vašem přání, jaké funkce bude internetový obchod mít. Další podrobnosti o internetovém obchodu najdete na stránce hotová řešení.

 

Redakční systémy

Stále omílané slovo redakční systém. Co to vlastně je? Jedná se o webové stránky, která umožňují i lajkovi spravovat webové stránky a vkládat na ně nové články, aktuality a různě je měnit. Pracujeme se 3 redakčními systémy, takže si u nás určitě vyberete. Podrobnosti najdete na stránce hotová řešení.

Další informace a reference na www.josefvrba.cz
Poslední aktualizace: 2011-06-21 21:54:32

© 2004 - 2011 Vytvořil a uvedené služby poskytuje PHP programátor Ing. Josef Vrba