Programování na zakázku - Plzeň

Technologie programování

Programuji pomocí celé řady nástrojů a tvořím aplikace s využitím celé řady technologií. Pokud předem víte, pomocí jaké technologie, chcete vytvořit Vaši aplikaci a tuto technologii zde najde, stačí mě kontaktovat.

Webové aplikace

PHP + Zend Framework + Propel ORM + MySQL

Drtivou většinu webových aplikací tvořím v programovacím jazyce PHP 5. Výsledkem jsou nejrůznější webové aplikace, minisites, prezentace, katalogy apod.. Velkou výhodou aplikací v PHP je naprosto čistý HTML kód, kterému vyhledavače rozumí. 

Pro rychlejší vývoj využívám Zend Framework a objektově relační mapování Propel ORM. Tím se výrazně zvýší kvalita programového kódu (kód je čistější a srozumitelnější) a výrazně se zkrátí i doba potřebná na vývoj.

 

Microsoft ASP.NET

Ve spolupráci s firmou Softech spol. s r.o. nabízím tvořbu rozsáhlých webových projektů za použití Microsoft ASP.NET.

 

Desktopové aplikace

JAVA SE

Tvořím desktopové aplikace na bází Java Standard Edition. Aplikace nabízí standardní grafické rozhraní (GUI). Hlavní výhodou je multiplatformost aplikace. Aplikace vytvoření v Javě lze pouštět na všech platformách, které poskytují Java Virtual Machine. Například:

  • Windows 98, 2000, XP, Vista, 7 (32 i 64bit)
  • Linux
  • MAC OS

Microsoft .NET

Ve spolupráci s firmou Softech spol. s r.o. nabízím také desktopové aplikace za použití Microsoft .NET. Aplikace nabízí klasické grafické rozhraní jaké znáte z Windows. Hlavní výhodou je běh pod windows, kdy ve většině případů není třeba doinstalovávat žádné běhové prostředí. Na většině počítačů s Windows XP a vyšší je běžně nainstalované běhové prostředí Microsoft .NET. Nevýhodou je špatná kompatibilita programů s operačním systémem Linux a MAC OS.

Další informace a reference na www.josefvrba.cz
Poslední aktualizace: 2012-08-09 18:42:12

© 2004 - 2011 Vytvořil a uvedené služby poskytuje PHP programátor Ing. Josef Vrba